ESATTO
SQ
Streetpho

STREET PHO LIBEREC BISTRO

Vietnamské bistro

AYA

AYA RESTAURANT

Japan X Thai

Organza

ORGANZA RESTAURANT & BAR

Burger & Tacos

ESATTO
Předchozí restaurece
Zavřít restaurece
Předchozí restaurece

Jak to všechno začalo - příběh Organzy očima Jakuba Vaniše

 

Původní Organza vznikla již v roce 1998, letos tedy slavíme její 20leté výročí. Během této doby se zde vystřídalo několik provozovatelů a různých týmů; od počátku však byla výhradně barem. My jsme ji začali provozovat 2. října 2017, a když jsme na jaře dalšího roku dostali nabídku stát se jejími majiteli, neváhali jsme ani vteřinu a na nabídku jsme kývli.

 

organza      

 

Navázali jsme na historii Organzy a od počátku jsme ji provozovali jako bar. Nicméně to nám nestačilo a začali jsme přemýšlet nad přestavbou zázemí. Její prostory, a hlavně její výhodná lokace v Široké ulici jenom podpořila naší vizi o moderní kuchyni ve stylu burgers & tacos.

 

unnamed_3_medium

 

Na první zimní sezónu se nám podařilo zprovoznit venkovní vyhřívaný bar a už nic nebránilo kompletní rekonstrukci interiéru a zázemí kuchyně. Ta nám zabrala skoro 4 měsíce, během nichž jsme narazili na řadu překážek. Naštěstí máme skvělý tým, který od začátku skvěle funguje, takže jsme byli schopni veškeré práce bez problému dokončit a na počátku května 2018 jsme otevřeli zbrusu novou kuchyň.

 

IMG_2976

 

K dobře fungujícímu podniku patří stále nové nápady. Jdeme rádi s dobou, a proto se necháváme inspirovat různými koncepty u nás i v zahraničí – ideálním prostředkem pro poznávání je hlavně cestování. Náš tým sestává z 10 lidí, kteří tvoří srdce Organzy. Postupně, hlavně sezónně, náš tým doplňujeme o brigádníky, kteří mají chuť se přidat k našemu projektu a být inspirací pro ostatní.

 

unnamed_medium

 

Naším největším cílem bylo otevření kuchyně a vytvoření místa, kam se lidé rádi vracejí na skvělé jídlo, a to se nám podařilo. Po ukončení letošní sezóny se pustíme do rekonstrukce terasy a plánujeme i rozšíření nabídky. Rádi bychom zařadili více druhů piv od lokálního pivovaru a přidali do jídelního lístku další netradiční jídla.

 

Rádi Vám o našich gastro nápadech řekneme víc, ale o tom až v příštím článku.

 

Zpět na výpis

kontaktujte nás

ORGANZA | RESTAURANT & BAR

Široká 166/16

460 01 Liberec 1

PO-ČT :9:00 - 23:00
PÁ-SO :9:00 - 02:00
NE :9:00 - 23:00

Tel.: +420 605 050 116

Mail.: info@organza.cz

zobrazit celou mapu

Working...